Šokių kolektyvas SMILE

Ansamblio vadovė: Justina Suslonova

El. paštas: justynasuckel@gmail.com
Tel. +370 (380) 51980

Ansamblio adresas: Šalčininkų kultūros centras (Vilniaus g. 48, Šalčininkai, LT-17116)

      1998 metais Šalčininkų kultūros centre įkurtas kolektyvas „Smile“. 1998-2017 metais ansambliui vadovavo Irina Dudak. Nuo 2017 m. ansambliui vadovauja šokių instruktorė – Justyna Suslonova.

Grupė skirstoma į tris amžiaus grupes:
• Smile Kids 6-9 metų;
• Smile TM 10-13 metų;
• Smile Vision 14-18 metų;

       Ansamblis koncertuoja ne tik Šalčininkų mieste, bet ir kitose rajono kultūros ir švietimo įstaigose, aktyviai dalyvauja šokio renginiuose, koncertuose, konkursuose Vilniuje ir visoje Lietuvoje, taip pat Lenkijoje, Baltarusijoje.
       Sceninius drabužius ir jų dizainą kuria pati Justyna Suslonova, bendrai su kolektyvo vaikais, kad kiekvienas pasirodymas būtų šiuolaikiškas, bei koncertiniai rūbai dar labiau papuoštų nuostabius kolektyvo pasirodymus.
       „Smile“ šoka: street dance, hip-hop, show dance, vogue, dancehall, bei domisi vis skirtingais šokio stiliais, kad galėtų būti visapusiškais šokėjais.
Nuo 2018 m. kolektyvas „Smile“ dalyvauja konkurse „Šok ir gyvenk”, kur kiekviena iš grupių kasmet iškovoja prizines vietas.
Tais pačiais metais vyriausioji šokėjų grupė „Smile Vision” dalyvavo tarptautiniame šokių konkurse „Space 2018” kuriame iškovojo II vietą, bei buvo nominuota „Ritmiškiausias šokis” nominacija.
       2018 m. „Dance BOX“ respublikiniame konkurse „Smile TM” ir „Smile Vision” laimėjo GRAND PRIX apdovanojimą ir buvo išrinkti geriausiais šokėjais savo amžiaus kategorijoje.
Konkurse „Šokis – tai Aš 2018” jaunieji šokėjai turėjo galimybę pristatyti savo kurtus šokius, kurie gavo prizines vietas ir buvo įvertinti komisijos narių.
       2019 m. respublikiniame konkurse „STAR 2019” grupė „Smile Kids” pelnė aukščiausią nominaciją savo amžiaus kategorijoje „Best Performance“, savo amžiaus kategorijoje „Smile TM” taip pat pelnė aukščiausią įvertinimą „Best Performance“, grupė „Smile Vision” buvo nominuota „Originaliausias šokis” nominacija.
       Tais pačiais metais vykusiame konkurse „Idance 2019”, „Smile Kids“ užėmė III vietą, „Smile TM“ ir „Smile Vision“ grupės nominuotos „Golden Performance“. Šiame konkurse viena iš kolektyvo „Smile“ šokėjų Dominyka Gorna iškovojo pirmąją vietą už solinį numerį.
2019 m. gegužės mėnesį kolektyvas „Smile” pirmą kartą scenoje sušoko improvizacinį šokio spektaklį, kurį sukūrė šokio vadovė Justyna Suslonova kartu su savo šokėjais. Šiame šokio spektaklyje šokėjai pristatė 16 savo kurtų šokių, bei pristatė žiūrovams, kaip jie suvokia šokio meną.
        Kolektyvo nariai kasmet vasarą vyksta į šokio stovyklas, dalyvauja mainų programose ir kitais įmanomais būdais tobulina savo sugebėjimus.
Šokių kolektyvas „Smile” – tai labai talentingų, bei norinčių tobulėti vaikų ir jaunimo grupė. Šiuo metu kolektyvą lanko virš 70 vaikų, bet mūsų šokėjų gretos vis auga ir norinčius prisijungti prie mūsų šokėjų šeimos, mes draugiškai priimame ir padedame tobulėti šokio srityje. Mūsų kolektyvas, tai ne tik kolektyvas, tai šeima kuri auga, tobulėja, mokosi, bei bendrauja ir bendradarbiauja tarpusavyje.