Koncertas „Muzika mažoms ausytėms”

You are currently viewing Koncertas „Muzika mažoms ausytėms”

Margasis skiautinių kilimas, linksmieji klounai ir pirmąkart girdimos populiarių baletų melodijos: nuo šiol visu tuo galės mėgautis ne vien sostinės mažyliai. Nuotaikingas koncertas „Muzika mažoms ausytėms II” pačių jauniausių klausytojų šį rudenį lauks Zarasuose, Šalčininkuose, Jonavoje, Utenoje, Varėnoje ir Širvintose.

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro parengta 50 minučių trukmės muzikinė programa labiausiai rekomenduojama mažyliams iki trejų metų amžiaus. Kūdikiai ir juos atlydėję tėveliai išgirs ištraukas iš populiarių klasikinių baletų „Snieguolė ir septyni nykštukai“, „Čipolinas“, „Spragtukas“ bei „Gulbių ežeras“, kurias atliks LNOBT simfoninio orkestro stygininkių trio: Justė Martinkėnaitė (smuikas), Roma Jaraminaitė (violončelė) ir Aistė Baliunytė (arfa).

Koncertą mažiesiems padės stebėti klounai Be (Bela) ir Zi (Zigmas) iš organizacijos „Raudonos nosys. Gydytojai klounai“ (juos vaidina didžiausią patirtį sukaupę šios organizacijos nariai Joana ir Justinas Narvidai). Kartu su vaikais klounai mėgins perprasti nerašytas elgesio koncertuose taisykles, tuo pačiu tėvelius ir jų atžalas įtraukdami į intriguojantį muzikinį žaidimą.

Spalio 15 d. „Muzika mažoms ausytėms II” viešės Zarasų, spalio 29 d. – Šalčininkų, lapkričio 5 d. – Jonavos, lapkričio 6 d. – Utenos, lapkričio 12 d. – Varėnos, lapkričio 19 d. – Širvintų kultūros centruose. Koncertų pradžia – 11 val. (išskyrus pasirodymą Utenoje, kuris prasidės 10.30 val.). LNOBT parengto koncerto keliones finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Kartu su muzikantėmis ir klounais pas mažuosius atvyksta ir pasakiško grožio didžiulis, minkštas, švarus, iš natūralių medžiagų pagamintas koncerto kilimas, ropoti mėgstančius kūdikius savo margumu traukiantis kaip stebuklingas magnetas. Tad įsitaisykite su mažyliu kuo patogiau ir laukite atvilnijant kerinčios klasikos melodijų… Tebūnie pirmasis mažųjų gyvenime koncertas pilnas nuostabiausių įspūdžių!