Advento kalendorius

You are currently viewing Advento kalendorius

Kiekvienos dienos ryte,
tavęs lauks staigmena,
kad sužinotum Tu ją,
ieškok kultūros centro virtualioje erdvėje.

     Šalčininkų kultūros centras kviečia vaikus drauge laukti šv. Kalėdų ir pristato „Advento kalendorių“. Nuo 2020 m. gruodžio 1 d. iki gruodžio 24 d. kiekvienos dienos ryte kultūros centro internetiniame puslapyje ir facebook paskyroje bus įkelta staigmena.

    Kviečiame prisijungti ir dalyvauti!

Gruodžio 5 d. 12 val. kviečiame žiūrėti J. Radzevičiaus spektaklį „Skruzdėlė Atsiskyrėlė“ ir Šalčininkų kultūros centro facebook gruodžio 5 d. staigmenos komentaruose atsakyti į klausimą „Kas buvo naujieji skruzdėlytės draugai?“
Pirmieji trys teisingai atsakiusieji bus apdovanoti!
Spektaklį matysite paspaudę šią nuorodą: https://www.youtube.com/watch?v=NPznjLdrtos&feature=youtu.be

    Vaikai, ar žinote kokia šiandien diena? Sakote gruodžio 6-ji? Na taip, bet kuo gi ji ypatinga? Šeštoji advento kalendoriaus diena… Kas pasakė šv. Mikalojaus diena??? Visiškai teisingai!!! Šv. Mikalojaus, kuris atneša vaikams dovanėles, diena! Ar laukiate dovanėlių? Na, aš, Nykštukas, visada labai džiaugiuosi gavęs dovanų!
    O šiandien, ankstų sekmadienio rytą, išsiruošęs pasivaikščioti po Šalčininkų miestą, nepasigailėjau… Nepatikėsite- radau dovanų, daug dovanų! Bet kadangi esu sąžiningas Nykštukas, taip sakant tikras Kalėdų senelio pagalbininkas, labai noriu, kad ir daugiau vaikučių rastų sau dovanų, tad pasiėmiau sau tik vieną dovanėlę.
    Brangūs vaikučiai, paieškokite dovanų ir Jūs! Ieškokite tose miesto vietose, kur dažniausiai lankotės, kur einate pasivaikčioti su tėveliais, kur įprastai susitinkate su draugais, kur leidžiate daug laiko ir kur mėgstate lankytis laisvalaikiu. Na, pavyzdžiui, juk einate sekmadienį į bažnyčią? Dovanos Jūsų lauks nuo pat ryto iki vakaro. Tik nepamirškime, kad svarbiausia Advento laikotarpiu yra saikas ir meilė artimam.
     Labai apsidžiaugčiau, jei suradęs savo dovaną, nusifotografuotum su dovanėle toje vietoje, kur ją radai ir įkeltum nuotrauką į gruodžio 6 d. staigmenos įrašo komentarus kultūros centro facebook profilyje.
    Linkiu surasti savo dovanėlę!

🌲Iki šv. Kalėdų liko vos kelios dienos, o kad šventinė nuotaika ore tvyrotų jau šiandien, siūlome visiems kartu pasižiūrėti H. K. Anderseno pasakos motyvais sukurtą spektaklį „Sniego karalienė“, rež. V. Mazūras.❄️❄️❄️
❗Jungiamės šiandien, gruodžio 20 d. (sekmadienį), 12.00 val. spausdami žemiau esančią nuorodą.

    Ar pastebėjote kaip greitai pralėkė 24 gruodžio dienos? Ir štai šiandien yra paskutinė advento kalendoriaus diena, ir jau rytoj ilgai lauktos KALĖDOS!!!
   Linkime Jums paties gražiausio Šv. Kalėdų stebuklo!
   Na, o šią ramią ir kupiną susikaupimo dieną, kviečiame Jus pažiūrėti filmą apie Jėzų.