Spektaklis vaikams „Kupriukas muzikantas”

You are currently viewing Spektaklis vaikams „Kupriukas muzikantas”

Kviečiame registruotis į spektaklį „Kupriukas muzikantas” – ANKETĄ RASITE ČIA

2021 m. birželio 22 d. 18.00 val. į Šalčininkų miesto parką atvyks Alytaus miesto teatras su spektakliu „Kupriukas muzikantas“.  Spektaklis vaikams organizuojamas pagal projektą Tarptautinis gatvės teatrų festivalis Šalčininkuose.

Spektaklis vaikams.

Režisierius – Jonas Gaižauskas
Dailininkė – Gintarė Markevičienė
Kompozitorius – Andrius Abromavičius
Šviesų dailininkas – Vytautas Skruibys
Garso riežisierius – Marius Franckevičius
Choreografės – Barbora Bilinskaitė, Greta Žiogelytė
Režisieriaus asistentė – Alma Purvinytė
Vaidina: Tomas Pukys, Eglė Kordiukovaitė, Eugenijus Rakauskas, Vidas Vaškius, Vincas Vaičiulis, Vaidas Praspaliauskas, Ona Gudaitytė, Eglė Juškaitė, Erika Jasinskaitė-Salickienė

Trukmė: 65 min

Spektaklio aprašymas:

– O kas yra vestuvės?

– Kai bernelis mergelę į savo namus parsiveda?

– Tai tu parsivesi?

– Ar tu nematai, girios laume? Aš negražus.

Sako Kupriukas, likimo nuskriaustas bernelis, nuolat besilaikąs nuošalyje nuo kitų. Jo kupra yra jo gėda, tačiau jo gerumas, nuoširdumas, kūrybiškumas, padedant girių laumėms, palengvina jo sunkią dalią.

Tai spektaklis apie meilę, kuri yra pati svarbiausia gyvenime ir kurios negali nusipirkti už jokius pinigus. „Meilei būti paprastai kažkas vis trukdo – pačios įvairiausios priežastys: tėvai, atstumas, aplinkybės“, – sako spektaklio režisierius Jonas Gaižauskas.

Lietuvių liaudies pasakų motyvais paremtas interaktyvus spektaklis pasakoja gražią ir jautrią istoriją apie tai, jog reikia nemažai pastangų, atsakomybės, norint įveikti iškilusias kliūtis, išsaugoti gražius jausmus, meilę, apie tai, jog  tik pats gali nusimesti „kuprą“, simbolizuojančią mūsų kompleksus ir nepasitikėjimą, apie tai, jog pats turi pasirinkti, kas svarbiau – auksas ar meilė?

Gyvenime išorinis prabangus grožis ir spindesys nieko nereiškia. Bet kai žmogus daro gerus darbus, jis tampa gražiu ir jo išoriniai trūkumai tampa nematomi. Ir kai tu darysi gera kitiems, tai aplinkiniai atsisuks į tave, išties ranką ir stebuklingai viskas keisis.

Kiek tau buvo metų, kai pirmą kartą įsimylėjai?

Spektaklis skirtas mažiesiems žiūrovams, kurie patyrė šio gražaus jausmo, reikalaujančio drąsos,  svarbą.

SPEKTAKLIO REKLAMINIS KLIPAS: https://www.facebook.com/watch/?v=170375350880987

RENGINYS NEMOKAMAS!

Vietų kiekis ribotas! Būtina išankstinė visų dalyvių registracija. Dalyvio anketą rasite Šalčininkų kultūros centro tinklapyje, surinkę internetinio puslapio adresą (https://qrgo.page.link/bnj6S) arba nuskenavę QR kodą.

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas.

Renginio organizatorius: Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras

Renginio rėmėjai: Šalčininkų rajono savivaldybė, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba, Lenkijos Respublikos ministrų tarybos pirmininko kanceliarija, Lenkijos fondas „Parama lenkams rytuose“.
Projektas remiamas Lenkijos Respublikos ministro pirmininko kanceliarijos skirtomis lėšomis, vykdant viešąją užduotį dėl paramos lenkų diasporai ir lenkams, gyvenantiems užsienyje.