GYVOS MUZIKOS VAKARAI ŠALČININKŲ SALELĖJE

You are currently viewing GYVOS MUZIKOS VAKARAI ŠALČININKŲ SALELĖJE

2021 m. liepos 8 ir 22 d., rugpjūčio 5 ir 19 d., 19.00 val. 


Šalčininkų kultūros centras kviečia į Gyvos muzikos vakarus, kurie vyks visą vasarą, Šalčininkų salelėje. Scenoje pasirodys muzikinį talentą turintys mėgėjai ir profesionalūs atlikėjai.
Norinčius sudalyvauti projekte, grojančius, dainuojančius, o gal vienu metu darančius viską, kviečiame atskleisti savo muzikinį talentą ir parodyti jį visiems.
Šalčininkų kultūros centras sukūrė naują vasaros projektą „Gyvos muzikos vakarai“, kuris yra skirtas išlaisvinti Šalčininkų rajono gyventojų muzikininius sugebėjimus. Kultūros centras pasirūpins scena, įgarsinimu, apšvietimu ir naujais gerbėjais. Tereikia atsinešti savo instrumentą, gerą nuotaiką ir parodyti visiems savo talentą.
Norintiems pasirodyti būtina susisiekti su kultūros centro administracija.
Kviečiame! Renginys nemokamas!

Organizatorius: Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras

Rėmėjai: Šalčininkų rajono savivaldybė, Lenkijos Respublikos ministrų tarybos pirmininko kanceliarija, Lenkijos fondas „Parama lenkams rytuose“.
Projektas remiamas Lenkijos Respublikos ministro pirmininko kanceliarijos skirtomis lėšomis, vykdant viešąją užduotį dėl paramos lenkų diasporai ir lenkams, gyvenantiems užsienyje.

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas!
Daugiau informacijos www.salcininkaikultura.lt

Šalčininkų kultūros centras kviečia 2021 m. liepos 8 d., 19.00 val. į Šalčininkų salelę, kurioje vyks nepaprastas renginys – GYVOS MUZIKOS VAKARAS. Programoje girdėsite romantiškos muzikos koncertą, kurio atlikėjai bus Agnė Doveikaitė (smuikas) ir Justinas Stanislovaitis (vokalas, gitara), o taip pat Šalčininkų jaunimo grupė „Strange but capable“.

 

 

Daugiau informacijos apie A. Doveikaitę galite pasiskaityti čia: https://agnedoveikaite.lt/smuikininke/

Daugiau apie J. Stanislovaitį galite pasiskaityti čia: https://www.facebook.com/pg/JustinasStanislovaitis/posts/

Labai džiaugiamės, kad scenoje taip pat pasirodys nauja, visai neseniai susikūrusi (2020 m.) Šalčininkų jaunimo grupė „Strange but capable“ (liet. Keisti bet gabūs). Visi grupės nariai jauni, gabūs, stiprūs individualiai, savotiški ir skirtingi, bet juos vienija meilė muzikai.