Spektaklis „Už laiko ribos”

You are currently viewing Spektaklis „Už laiko ribos”

Šalčininkų kultūros centras 2021 m. liepos 13 d. 21.00 val. kviečia į Šalčininkų miesto parką, kur pamatysite įspūdingą teatro „AKT“ (Lenkija) spektaklį „Už laiko ribos“ („Poza czasem“). Spektaklis suaugusiems organizuojamas pagal projektą „Tarptautinis gatvės teatrų festivalis Šalčininkuose“. 

Spektaklio aprašymas:
Teatro AKT spektaklis – tai kelionės laike ir erdvėje metafora, kuri veda į nežinomybę, į savosios vaizduotės gelmes. Mes nesąmoningai tai darome kiekvieną dieną, ieškodami vertybių ir egzistencijos prasmės. Keliaudami mes tiriame, pažįstame, įveikiame savo silpnybes ir niekada jau neliekame tokie patys, kokie buvome iki šios kelionės. Kelionė už laiko ribos yra momentas, kai galime sustoti ir pamatyti šalia mūsų esantį žmogų. Kelionės esmė yra kelias, o ne tikslo pasiekimas. Išgalvotas pasakojimas atliekamas vaizdingu „steampunk“ stiliumi, derinant retro stilių su moksline fantastika. Judesio teatras, pantomima, šokis ir naujojo cirko elementai kartu su gyva muzika sukuria vaizdingą ir įsimintiną renginį.

RENGINYS NEMOKAMAS!

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas.

Renginio organizatorius: Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras

Renginio rėmėjai: Šalčininkų rajono savivaldybė, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba, Lenkijos Respublikos ministrų tarybos pirmininko kanceliarija, Lenkijos fondas „Parama lenkams rytuose“.
Projektas remiamas Lenkijos Respublikos ministro pirmininko kanceliarijos skirtomis lėšomis, vykdant viešąją užduotį dėl paramos lenkų diasporai ir lenkams, gyvenantiems užsienyje.