Tarptautinio gatvės teatrų festivalio spektaklis „Ja Gore“

You are currently viewing Tarptautinio gatvės teatrų festivalio spektaklis „Ja Gore“

Šalčininkų kultūros centras kviečia teatro mylėtojus į Tarptautinio gatvės teatrų festivalio spektaklį, kuris vyks Jašiūnų dvaro sodybos parke birželio 23 d., 23.00 val..

Teatro „AKT“ spektaklis „Ja Gore“ – tai geriausias ir patraukliausias teatro šou, kupinas ugnies, veiksmo, apkeliavęs visą pasaulį.

Ugnies stichija yra pagrindinė pasirodymo įkvėpėja. Gyvybės ir mirties, meilės ir vaisingumo, virsmo, aistros, kovos ir apsivalymo simbolis yra viso įvykio varomoji jėga. Šokis, muzika ir ugnies magija susilieja į vieną, sukurdami itin ryškų, kartais sentimentalų vaizdą ir priversdami žiūrovus tapti specifinio ritualo liudininkais.

Spektaklis buvo pristatytas festivaliuose: Romoje, Tokijuje, Palerme, Tel Avive, Lince, Cividale del Friuli, Strombolyje, Lipari, Varšuvoje, Kališe, Svidnicoje, Krokuvoje ir daugelyje kitų.

Trukmė – 50 minučių.

Renginys nemokamas!

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas.

Renginio organizatorius: Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Renginio rėmėjai: Šalčininkų rajono savivaldybė, Lenkijos Respublikos ministrų tarybos pirmininko kanceliarija,  fondas „Pagalba lenkams Rytuose“ (Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie”).


Projektas remiamas Lenkijos Respublikos Ministrų Tarybos Pirmininko kanceliarijos skirtomis lėšomis, vykdant konkursą „Polonija ir lenkai užsienyje 2022”