Koncertas ROMANTINIS RUDUO

You are currently viewing Koncertas ROMANTINIS RUDUO

Koncertas ROMANTINIS RUDUO
2023 m. lapkričio 5 d. 16 val., Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose.

Bilietų kaina 10 Eur.
Bilietus galima įsigyti:
https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/koncertas-romantinis-ruduo-407028/?fbclid=IwAR2h6GQnfmWdX3YQj0YkYEng0L5mkKnUBnXdGcpZANxhlcO6AnBA660TKks
Šalčininkų kultūros centro kasoje +37060314487
Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose +37067084885

Koncerto atlikėjai:
Gianfrancesco Federico-smuikas (Italija)
Ugo Federico- fortepijonas (Italija)
Koncerto vedėja- Irena Žilinskienė

Jiems plojo Italijoje, Ispanijoje, Graikijoje, Turkijoje, Rumunijoje, Izraelyje, Palestinoje, Kinijoje, Čekijoje, Austrijoje, Šveicarijoje. Jie bendradarbiavo su žinomais atlikėjais, pripažintomis scenos garsenybėmis, dalyvavo daugelyje meninių renginių.
Tai smuikininkas Gianfrancesco Federico ir pianistas Ugo Federico. Tėvas ir sūnus. Jie atvyksta į Lietuvą ir tik Jašiūnų publikai žada įspūdingą romantinį koncertą.
Gianfrancesco Federico- kylanti Italijos žvaigždė. Jo talentas įvertintas daugiau nei 40 konkursų, kuriuose pelnė pagrindinius prizus. Rengia solines programas, kuriose atsiskleidžia jo individualybė, polėkis, profesionalumas, meistriškumas. Kartu su „Jaunųjų Europos muzikantų“ orkestru pasirodo kaip solistas daugelyje festivalių įvairiuose Europos miestuose.
Ugo Federico- Įvairių solo fortepijono konkursų laureatas. Daug koncertuoja kaip solistas, kartu su kameriniais ansambliais ir fortepijono ansambliais.
Periodiškai bendradarbiauja su Italijos Šveicarijos konservatorija Lugane ir su įvairiais Kinijos universitetais bei muzikos akademijomis, rengia meistriškumo kursus, paskaitas ir koncertus universitetuose ir muzikos akademijose.

Organizatorius:
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Rėmėjas:
Šalčininkų rajono savivaldybė