GYVOS MUZIKOS VAKARAI

You are currently viewing GYVOS MUZIKOS VAKARAI

RAFAŁ JACKIEWICZ QUARTET

Daug vilčių teikiantis tarptautinis jaunųjų kūrėjų desantas.

Atlikėjai nevaržo vienas kito bei mėgsta nušluoti dulkes nuo džiazo standartų. Tarp jaunatvišku žaismingumu ir entuziazmu alsuojančių ir modern jazz, hard bop bei contemporary stilistiką atspindinčių kūrinių netrūksta ir
autorinių kvarteto kompozicijų, puikiai įvertintų klausytojų.

Programoje autoriniai džiazo kūriniai bei džiazo standartai.

YouTube

Grupė ART OF MUSIC

Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centro grupė „Art of Music“ susikūrė 2016 m. spalį. Pirmasis grupės pasirodymas įvyko tų pačių metų lapkričio 11 d. Lenkijos nepriklausomybės dienai skirtame renginyje.
       Grupės narius subūrė meilė muzikai, noras kurti ir prisidėti prie bendro Šalčininkų rajono kultūrinio gyvenimo.
Grupė įgyvendina savo sumanymus pasitelkdama įvairius muzikinius stilius, ieško naujų atlikimo formų, stengiasi atgaivinti ir populiarinti Vilniaus krašto liaudies dainas, šiuolaikiškai jas aranžuodama. Tai yra pagrindinis grupės tikslas. Taip pat grupės repertuarą sudaro lietuviškos ir lenkiškos patriotinės dainos, Kalėdinės giesmės, savo kūrybos dainos.
Koncertinės programos pristatomos įvairių švenčių, festivalių ir renginių metu.

YouTube

 

2021 m. liepos 8 ir 22 d., rugpjūčio 5 ir 19 d., 19.00 val. 

Šalčininkų kultūros centras kviečia į Gyvos muzikos vakarus, kurie vyks visą vasarą, Šalčininkų salelėje. Scenoje pasirodys muzikinį talentą turintys mėgėjai ir profesionalūs atlikėjai.
Norinčius sudalyvauti projekte, grojančius, dainuojančius, o gal vienu metu darančius viską, kviečiame atskleisti savo muzikinį talentą ir parodyti jį visiems.
Šalčininkų kultūros centras sukūrė naują vasaros projektą „Gyvos muzikos vakarai“, kuris yra skirtas išlaisvinti Šalčininkų rajono gyventojų muzikininius sugebėjimus. Kultūros centras pasirūpins scena, įgarsinimu, apšvietimu ir naujais gerbėjais. Tereikia atsinešti savo instrumentą, gerą nuotaiką ir parodyti visiems savo talentą.
Norintiems pasirodyti būtina susisiekti su kultūros centro administracija.
Kviečiame! Renginys nemokamas!

Organizatorius: Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras

Rėmėjai: Šalčininkų rajono savivaldybė, Lenkijos Respublikos ministrų tarybos pirmininko kanceliarija, Lenkijos fondas „Parama lenkams rytuose“.


Projektas remiamas Lenkijos Respublikos ministro pirmininko kanceliarijos skirtomis lėšomis, vykdant viešąją užduotį dėl paramos lenkų diasporai ir lenkams, gyvenantiems užsienyje.

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas!
Daugiau informacijos www.salcininkaikultura.l