Šventinis koncertas Jašiūnų dvare „Spindinčios Kalėdos”

You are currently viewing Šventinis koncertas Jašiūnų dvare „Spindinčios Kalėdos”
Ko reikia, kad Kalėdos spindėtų? Girliandų, fejerverkų, puošnios eglės? Taip. Bet to neužtenka. Kad Kalėdos spindėtų, reikia spindinčių žvaigždžių. Ir tokios žvaigždės visu ryškumu švytės puošniuose Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose 2021 m. gruodžio 26 d., 15.00 val..
 
Joana Gedmintaitė – tituluotoji operos solistė, 2 auksinių scenos kryžių laureatė, kurianti įsimintinus vaidmenis operos scenoje- žavinti profesionalmu, puikia vaidyba, vokaline raiška, subtiliomis interpretacijomis, kamerinėje scenoje-natūralumu, paprastumu, gebėjimu per muziką užmegzti artimą ryšį su publika.
 
Joana Daunytė – grojanti karališku instrumentu-arfa, dėl savo talento ir meistriškumo vadinama lietuvių arfos ambasadore, stebinanti menine branda, elegantišku muzikavimu, gyva dvasia, savo atliekamiems kūriniams suteikianti gilios prasmės ir poetiškumo.
 
Nijolė Baranauskaitė – pianistė „lukštenanti“ sudėtingiausias partitūras, užburianti savita grojimo maniera, meistriškai išgaunanti iš fortepijono visą paletę nuostabiausių garsinių spalvų, bendradarbiaujanti su žymiais Lietuvos dainininkais ir instrumentalistais.
 
Visos atlikėjos – nesuskaičiuojamos daugybės konkursų laureatės – spindinčios, kerinčios, dovanojančios pačias gražiausias emocijas. O subūrė jas ir šventinę programą pateiks – Irena Žilinskienė, renginių moderatorė, vedėja, profesionaliai pristatanti atlikėjus ir sukurianti kiekvienai programai jaukią, nepamirštamą atmosferą.
 
Skambės kūriniai:
A. Dvorzakas Undinės arija, L. Arditi Il bacio, G. Rossini Rozinos arija iš op. Sevilijos kirpėjas, Ch. Gounod Džiuljetos valsas iš op. Romeo ir Džiuljeta, G. Puccini Lauretos arija iš op. Gianni Schicchi, J. Strausas valsas Pavasario balsai, V. Chiara Spagniola, G. Verdi Brindisi iš op. Traviata, E. Morricone Nella fantasia, I. Albeniz Tango, N. C. Bochsa rondo “Zitti Zitti”, H. Renié “Contemplation“, G. Faure Impromptu.
 
Bilieto kaina 10 Eur.
Bilietus galima įsigyti Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose +37067084885 ir Šalčininkų kultūros centre +37060314487.
 
Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama.
 
Organizatorius Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Rėmėjas Šalčininkų rajono savivaldybė
 
Įėjimas su galimybių pasu.