KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

You are currently viewing KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras ir Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus kviečia į kūrybines dirbtuves, kurios vyks 2022 m. gegužės 25, 26 d. Šalčininkų kultūros centre.

„KINO VIRTUVĖ“: KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

Kokių profesijų žmonės kuria kino filmą? Ką veikia režisierius, operatorius, scenaristas, garso režisierius, dailininkai, grimuotojai, šviesos meistrai, montuotojai ir kt.? – Apie tai sužinosite apsilankę edukaciniame renginyje-užsiėmime „Kino virtuvė“. Čia pateksite į grimo, kostiumų atrankos, filmavimo aikštelės apšvietimo ir filmo įgarsinimo pamokėles. Pastudijuosite, parepetuosite ir, pasižiūrėję gerai žinomo vaidybinio filmo sceną, ją suvaidinsite. Po to pabandysite įgarsinti tikrų aktorių sukurtą filmo sceną. Visa tai vyks improvizuotoje filmavimo aikštelėje.

Užsiėmimas skirtas VI–XII klasių moksleiviams.

Trukmė: 1,5 val., kaina – 2 eurai.
Vadovas: Vidmantas Kazlauskas

*Ši edukacija yra įtraukta į kultūros paso renginių rinkinį.

TRIUKŠMO ĮGARSINIMAS KINO FILMUOSE

Kviečiame į nuotaikingą kelionę po garsų pasaulį. Triukšmas kine – tai terminas, reiškiantis visus garsus, išskyrus kalbos ir muzikos. Filmuojant profesionalų kiną, vaizdas fiksuojamas kino juostoje, o garsas įrašomas atskirai. Vėliau ant nufilmuoto vaizdo garsas „uždedamas“, t. y. garsas pritaikomas tam tikram vaizdui. Tokius triukšmus uždaroje, tylioje studijoje, pasitelkę pagalbinių priemonių, įgarsina aktoriai – „triukšmadariai“. Šiuos garsus mokiniai galės pabandyti išgauti patys edukacinio renginio-užsiėmimo metu.

Užsiėmimas skirtas I–XII klasių moksleiviams.

Trukmė: 1 val., kaina – 2 eurai.
Vadovas: Vidmantas Kazlauskas.

*Ši edukacija yra įtraukta į kultūros paso renginių rinkinį.

Vietų kiekis ribotas. Būtina išankstinė registracija telefonu +37060314487.

Edukacijų grafikas:

2022-05-25 – 9.00 val., 11.00 val., 13.30 val.

2022-05-26 – 9.00 val., 11.00 val., 13.30 val.