Kalėdinis koncertas Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose

You are currently viewing Kalėdinis koncertas Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose

       Antrąją Šv. Kalėdų dieną kviečiame praleisti kartu! 2023 m. gruodžio 26 d., 15.00 val. Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose vyks Kalėdine magija žėrintis koncertas „Kalėdų spindesy“, kurio metu girdėsite nepakartojamus kamerinio akordeonų orkestro „Consona“ kūrinius (meno vad. ir dirigentas prof. Ričardas Sviackevičius). Koncerto vedėja Irena Žilinskienė.

Koncerto solistai:
Agnė Stančikaitė- sopranas
Evelina Volodkovič – mecosopranas
Ruslanas Grimbovskis- akordeonas

      „Consona“ (vad. prof. Ričardas Sviackevičius) – tai kolektyvas, jau daugiau nei 25 metus išlaikęs vienintelio profesionalaus akordeonų orkestro Lietuvoje ir Baltijos šalyse statusą ir savo aktyvia veikla pelnęs pripažinimą Lietuvoje ir visoje Europoje.
      Vienintelis Baltijos šalyse profesionalus akordeonų orkestras – puikus kolektyvas, sukaupęs didžiulę patirtį, grojimo manierą, įspūdingai platų repertuarą, apimantį įvairias epochas ir žanrus, koncertavęs Italijoje, Ispanijoje, Austrijoje, Vengrijoje, Graikijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Ukrainoje, kaimyninėse Latvijoje, Lenkijoje, Estijoje. Įrašyta kūrinių Lietuvos radijui. Daug koncertuota Lietuvos miestuose. Kasmet rengiami naujametiniai koncertai Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniaus Mokytojų namuose. Orkestro repertuarą sudaro klasikinių kūrinių transkripcijos, originalios kompozicijos, pramoginio žanro muzika.
      Šio koncerto orkestro programą papuoš operos solistė Agnė Stančikaitė. Atlikėja aktyviai koncertuoja, yra dainavusi su Lietuvos kameriniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestrais, dalyvauja įvairiuose meniniuose projektuose. Ji koncertuoja solo ir su kameriniais ansambliais ne tik didžiosiose Lietuvos scenose, bet ir užsienyje. Solistės repertuare vyrauja operos, oratorijos, kantatos ir dainos žanrai, yra sukūrusi Miuzetės, Mimi (G. Puccini „La Bohème“), Siuzanos (W. A. Mozart „Figaro vedybos“) vaidmenis. 2018 metais LNOBT premjeroje – Gintaro Sodeikos operoje „Post futurum“, solistė dainavo Jono Basanavičiaus žmonos Gabrielės Eleonoros partiją. 2019 m. LNOBT G. Puccini Liu operoje „Turandot”, Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre sukūrė Indrės vaidmenį E. Balsio „Kelionė į Tilžę”, režisierės statytojos Dalios Ibelhauptaitės spektaklyje A. Stančikaitė yra sukūrusi Mimi vaidmenį (G. Puccini „La Bohème“), W. A. Mozarto „Don Žuane” Doną Aną ir daug kitų. Nominuota auksiniam scenos kryžiui. Šiuo metu kuria pagrindinius vaidmenis LNOB teatre.
       Kartu su patyrusiais scenos meistrais girdėsime ir jauną operos dainininkę Eveliną Volodkovič. Plačiu balso diapozonu pasižymintis mecosopranas – kelių tarptautinių konkursų laureatė, jau debiutavusi spektakliuose „Rigoletas“, „Sarsuela“ ir „Alisa stebuklų šalyje“.
      Taip pat programoje jaunasis muzikantas, akordeonistas Ruslanas Grimbovskis, nuskynęs laurus ne viename muzikos festivalyje, šias galimybes stengiasi išnaudoti maksimaliai. Jo muzikavimas žavi spalvingumu, išradingumu ir energija.

Renginio data: 2023.12.26 | 15.00 val.
Bilieto kaina 15 Eur.
Bilietus galima įsigyti:
https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/sventinis-koncertas-kaledu-spindesy-413204/
Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose +37067084885 ir Šalčininkų kultūros centre +37060314487.

Organizatorius:
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Rėmėjas:
Šalčininkų rajono savivaldybė

Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama.